Abonementu programmas priekšrocību izmantošanas nosacījumi

Cienījamais abonementa īpašniek,

Pateicamies Jums, ka esat mūsu klients, un novērtējam mūsu līdzšinējo sadarbību.

Lai arī turpmāk mēs varētu nodrošināt konsekventu pakalpojumu un apkalpošanas kvalitāti, vēlamies Jums atgādināt par ESPA Rīga abonementu programmās iekļauto priekšrocību izmantošanas kārtību un nosacījumiem:

  • Abonementa aktivizēšanas termiņš ir 3 mēneši kopš iegādāšanās brīža Spa recepcijā.
  • Visas abonementā iekļautās priekšrocības ir spēkā tikai abonementa darbības laikā. Neizmantotās priekšrocības nevar tikt uzkrātas vai pārceltas uz nākamo abonementu.
  • Abonementu iespējams apturēt tikai uz to laika periodu, kāds paredzēts konkrētajam abonementa veidam. Izmantojot iekļauto apturēšanas periodu, papildus apturēšanu var iegādāties par 15 EUR/1 nedēļa, veicot apmaksu ar bankas karti vai skaidru naudu.
  • Jebkura abonementa kopējais apturēšanas periods (iekļautās un maksas apturēšanas) nedrīkst pārsniegt 100 kalendārās dienas.
  • ESPA naudas depozītu iespējams izmantot abonementa darbības laikā uz SPA procedūrām, baseina un solārija apmeklējumiem. ESPA naudas depozīts nevar tikt izmantots abonementa apturēšanai vai jauna abonementa iegādei.
  • ESPA Rīga ģērbtuvju skapīši ir paredzēti lietošanai ikvienam klientam apmeklējuma laikā, līdz ar to lūdzam tos izmantot tikai apmeklējuma reizē, nevis aizņemt individuālai lietošanai ilgtermiņā.

Paldies par Jūsu sapratni!

Ar cieņu,

ESPA Rīga administrācija