SPA dāvanu kartes

Dāvanu kartes SPA procedūrām

Dāvini atpūtu ESPA Rīga un laimē brīvdienas Tallinā!

Dāvanu izvēle saviem mīļajiem pirmssvētku laikā saistās ar patīkamu satraukumu un vēlēšanos iepriecināt, pārsteigt, likt aizrauties elpai. ESPA Rīga dāvanu karte ļaus piepildīt ikviena dziļāko vēlēšanos pēc mirkļa tikai sev, sava ķermeņa atjaunošanai un patiesai relaksācijai. ESPA Rīga dāvanu karte ļaus Ziemassvētku rītā iemirdzēties acīm!

Izvēloties saviem mīļajiem Ziemassvētku dāvanā ESPA Rīga dāvanu karti, Jums ir lieliska iespēja laimēt brīnišķīgu nedēļas nogali Tallinā - komfortabls lidojums, skaista un moderna viesnīca pašā Tallinas centrā – viss nepieciešamais nesteidzīgai atpūtai.

No 11.- 31. decembrim iegādājoties dāvanu kartes mājas lapā, Jums ir iespēja reģistrēties loterijai, kuras galvenā balva ir AirBaltic dāvanu karte 150 Eur vērtībā un atpūta viesnīcas Radisson Blu Hotel Olümpia Tallinn lieliskajā superior klases numurā ar brokastīm. Vairāk par loterijas noteikumiem šeit. Loterijas atļaujas numurs 6018. Ja nevēlaties piedalīties loterijā, lūdzu, uzrakstiet to komentāru sadaļā veicot maksājumu.

Paldies, ka izvēlējāties ESPA Rīga dāvanu karti saviem mīļajiem svētkos. Ar prieku paziņojam, ka loterijas galveno balvu iegūst Lauma S., +3712617...., ar laimīgo sazināsimies personīgi.

Papildus informācijai lūdzu sazinieties ar SPA recepciju zvanot +371 67 715 222 vai rakstot spa@espariga.com

Plastikāta dāvanu karte

Vienas dāvanu kartes vērtība no 15€ līdz 150€. Piegāde tikai Latvijas robežās. Piegādes maksa € 7,50

Elektroniska dāvanu karte

PDF formātā sagatavots kupons nosūtīts uz e-pastu (kupona vērtība 15€ līdz 200€)

Papildus informācija pa tālruni + 371 67 715 222 vai e-pasta adresi spa@espariga.com.
Piegāde tikai Latvijas robežās. Piegādes maksa – € 7,50.
Norēķini ar Visa, Mastercard vai Maestro maksājuma kartēm.

sekmīgi pievienota grozam