Procedūras

Relaksējieties, baudot līdzsvarojošas un tonizējošas SPA procedūras sejai un ķermenim!

Mūsu SPA procedūru klāstā ietilpst dažādas tonizējošas sejas kopšanas procedūras, relaksējošas masāžas sejai un ķermenim, īpašas procedūras topošajām māmiņām, nomierinoši rituāli prāta un ķermeņa harmonijai, kā arī citas ekskluzīvas ķermeņa procedūras.

Ņemot vērā Latvijas klimatu un laikapstākļus, ESPA ir izstrādājusi arī īpašas procedūras, kuras iespējams baudīt tikai ESPA Rīga SPA centrā. SPA procedūras ir veidotas atbilstoši starptautiskajiem ESPA standartiem, apvienojot gan senās, gan mūsdienu dziedniecības un relaksācijas tehnikas un zināšanas.

Iepazīstieties ar mūsu SPA procedūru cenām, lejuplādējot ESPA Rīga brošūru!

Lejupielādēt ESPA Rīga brošūru.

Izbaudi kādu no ESPA sejas vai ķermeņa procedūrām un piedalies loterijā ar iespēju laimēt unikālo ESPA adventes kalendāru ar 25 kosmētikas produktiem sejai un ķermenim.

Lai piedalītos loterijā līdz 3.12.2023 apmeklē jebkuru no ESPA sejas vai ķermeņa procedūrām, uz čeka norādi savu vārdu un kontakttālruni un ievieto to mūsu īpašajā loterijas kastē, kuru atradīsi Spa recepcijā.

Iesakām uz sejas un ķermeņa procedūrām ierasties 60 minūtes pirms rezervētā laika, lai izbaudītu pilnvērtīgu atpūtu un izsmalcinātu relaksāciju, ko piedāvājam mūsu Termālajā kompleksā, kas ir izvietots Spa centra 6.stāvā. Jūsu atpūtai pieejamas tvaika pirtis, saunas, ledus strūklaka, īpašās Lifestyle dušas, Vitality apsildāms āra baseins un patīkamas atpūtas telpas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka nokavējot procedūras sākuma laiku, tā nevar tikt pagarināta.

*SPA sejas un ķermeņa procedūras pieejamas no 16 gadu vecuma.