Jaunumi

web-jani.jpg

Spa centra darba laiks Līgo svētku laikā

Spa centrs 23. un 24. jūnijā būs slēgts

uzzināt vairāk

Vitality pool on 1st floor

SPA centrs atsāks savu darbību no 10.jūnija

Ar lielu prieku paziņojam, ka SPA centrs "ESPA Rīga" atsāks savu darbību no 10.jūnija, ievērojot nepieciešamos papildus drošības pasākumus un noteikumus.

uzzināt vairāk

Vitality pool 2020

Spa centra darbība valsts izsludinātās ārkārtas situācijas laikā

ESPA Rīga, rūpējoties par savu viesu, darbinieku un Latvijas iedzīvotāju veselību un drošību, ir pieņēmusi lēmumu no š.g. 19.marta slēgt Spa centru uz nenoteiktu laiku.

uzzināt vairāk

Facial.jpg

Sviniet Sieviešu dienu ESPA Rīga

Lai Sieviešu dienā varētu pārsteigt ar starojošu ārieni, piedāvājam no 2.- 8. martam rezervēt ESPA sejas kopšanas procedūru ādas mirdzumam un saņemt dāvanā ESPA kosmētikas ceļojuma komplektu elegantā maciņā, 45 EUR vērtībā.

uzzināt vairāk

ESPA Skincare Duos

Jaunie ESPA kosmētikas komplekti pieejami ESPA Rīga

Pavasaris sācies ar priecīgiem jaunumiem visiem ESPA kopjošās kosmētikas cienītājiem. Tagad ESPA Rīga būs nopērkami arī jaunie dubultās iedarbības kosmētikas komplekti, kas ne tikai sniedz izcilu efektu, bet arī ietaupa kosmētikai atvēlētos līdzekļus.

uzzināt vairāk

Inese_Kalnina_photography_MG_1564.jpg

Sarunu vakars “Partneru attiecības – neizbēgamais un ietekmējamais”

Sarunu vakars ar Diānu Zandi "Partneru attiecības - neizbēgamais un ietekmējamais". Atpūta ESPA Rīga baseinu un saunu kompleksā.

uzzināt vairāk

04_MainManorHouse.jpg

Īpašs piedāvājums atpūtai Vihulas muižā Igaunijā

Sadarbībā ar Vihulas muižu Igaunijā, saviem viesiem piedāvājam atlaidi atpūtai pilna servisa muižas kūrortā, kas atrodas blakus Mustoja upei Lahemaa nacionālajā parkā, tikai 4 km attālumā no Baltijas jūras krasta un stundas brauciena attālumā no Tallinas, Igaunijā.

uzzināt vairāk

ESPA_treatment.jpg

ESPA Rīga aicina 2020. gadā atvēlēt vairāk laika savai labsajūtai

Janvāra mēnesis mūsu sajūtās ir daudzsološs, enerģisks, jaunu izaicinājumu un piedzīvojumu gaidu piepildīts. Tomēr nevar noliegt, ka tieši šajā mēnesī visbiežāk jūtam arī pēcsvētku nogurumu, ir grūtāk koncentrēties darbam, gada nogales pienākumi un svinību organizēšana ir paņēmusi daudz enerģijas un spēka.

uzzināt vairāk

Outdoor Vitality Pool

Īpaša cena Tavā dzimšanas dienā

Atpūties ar draugiem savā dzimšanas dienā ESPA Rīga

uzzināt vairāk

2019-01-23-Radisson-HUB-food-05797.jpg

Veselīgas Uzkodas Spa Café

Piedāvājam svaigi pagatavotas un veselīgas uzkodas visas dienas garumā. Visas uzkodas un dzērieni ir pieejami līdzi ņemšanai.

uzzināt vairāk

SpaWave Relax

SpaWave relaksācija

Unikāla skaņas un vibrācijas sistēma jūsu labsajūtai, kas ļauj sasniegt dziļu relaksāciju un atbrīvot no spriedzes ķermeni un prātu.

uzzināt vairāk