Jaunumi

ESPA Xmas.jpg

ESPA Ziemassvētku dāvanu komplekti ar 20% atlaidi

Iepriecini savus mīļos ar brīnišķīgiem dāvanu komplektiem – ESPA sejas un ķermeņa kosmētikas komplekti sievietēm un vīriešiem, ķermeņa eļļu komplekti, aromātiskās sveces un smaržu kociņi.

uzzināt vairāk

ESPA_treatment.jpg

ESPA Rīga aicina 2020. gadā atvēlēt vairāk laika savai labsajūtai

Janvāra mēnesis mūsu sajūtās ir daudzsološs, enerģisks, jaunu izaicinājumu un piedzīvojumu gaidu piepildīts. Tomēr nevar noliegt, ka tieši šajā mēnesī visbiežāk jūtam arī pēcsvētku nogurumu, ir grūtāk koncentrēties darbam, gada nogales pienākumi un svinību organizēšana ir paņēmusi daudz enerģijas un spēka.

uzzināt vairāk

Sarunu vakars

ESPA Rīga lielākajā kāzu izstādē Wedding Expo 2020

Kāzu rīkošana ir aizraujošs un neaizmirstams process. Jaunākās tendences liecina, ka jaunais pāris lielu uzmanību pievērš arī pirmskāzu laikam – palutinot sevi ar īpašām Spa procedūrām sejai un ķermenim, lai kāzu dienā justos un izskatītos patiesi žilbinoši.

uzzināt vairāk

Mindfulness Ritual at ESPA Riga

Dāvini SPA atpūtu un laimē brīvdienas Tallinā

No 11.- 31. decembrim iegādājoties dāvanu kartes mājas lapā, Jums ir iespēja reģistrēties loterijai, kuras galvenā balva ir AirBaltic dāvanu karte un atpūta viesnīcas Radisson Blu Hotel Olümpia Tallinn lieliskajā superior klases numurā ar brokastīm.

uzzināt vairāk

LavaShell Body Treatment

Sagaidi rudeni ar ESPA Rīga sildošajām procedūrām

ESPA Rīga šoruden aicina izbaudīt neaizmirstamu relaksāciju – sildošas, nomierinošas un atslābinošas procedūras, kas radīs ilgstošu labsajūtu un ļaus jūsu ķermenim atjaunot spēku un enerģiju.

uzzināt vairāk

ESPA-0939-Tri-Active-SHOT-23.png

ESPA Tri-Active Advanced ProBiome pieejams ESPA Rīga

Unikālā ESPA Tri-Active Advanced ProBiome kosmētikas līnija ir izstrādāta balstoties uz jaunākajiem pētījumiem par ādas ekosistēmu.

uzzināt vairāk

Outdoor Vitality Pool

Īpaša cena Tavā dzimšanas dienā

Atpūties ar draugiem savā dzimšanas dienā ESPA Rīga

uzzināt vairāk

2019-01-23-Radisson-HUB-food-05797.jpg

Veselīgas Uzkodas Spa Café

Piedāvājam svaigi pagatavotas un veselīgas uzkodas visas dienas garumā. Visas uzkodas un dzērieni ir pieejami līdzi ņemšanai.

uzzināt vairāk

SpaWave Relax

SpaWave relaksācija

Unikāla skaņas un vibrācijas sistēma jūsu labsajūtai, kas ļauj sasniegt dziļu relaksāciju un atbrīvot no spriedzes ķermeni un prātu.

uzzināt vairāk