Spa etiķete

Ierašanās Spa

Uz sejas un ķermeņa procedūrām mēs iesakām ierasties 60 minūtes pirms procedūrai rezervētā laika, lai pilnībā izbaudītu mūsu Spa iespējas – tvaika pirtis, saunas, ledus strūklaku, dušas Lifestyle, ārā baseinu Vitality un komfortablās atpūtas telpas.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka nokavējot procedūras sākuma laiku tā nevar tikt pagarināta

Vecums

Spa un procedūras pieejamas no 16 gadu vecuma. Bērniem līdz 16 gadiem atrašanās baseinā pieļaujama tikai pieaugušo uzraudzībā. Pieaugušie uzņemas pilnu atbildību par bērnu drošību.

Veselības stāvoklis

Spa rezervācijas laikā lūdzam informēt mūs par medicīniska rakstura informāciju, kas varētu ietekmēt procedūras norisi.

Kas jāņem līdzi

Dodoties uz aktīvo atpūtas zonu un termālo kompleksu jāņem līdzi peldkostīms/peldbikses. Fitnesa studija jāapmeklē atbilstošā sporta apģērbā un apavos.

SPA etiķete

Lūdzam nelietot mobilos tālruņus Spa telpās. Spa telpās ir aizliegts smēķēt. Spa telpās aizliegts ienest un lietot līdzpaņemtos ēdienus un dzērienus.

Pakalpojumu atcelšana

Ja klients neierodas uz procedūru un neatceļ to 24 stundas pirms rezervācijas laika, tiek ieturēti 50% no pakalpojuma summas, ja tas netiek izdarīts
12 stundas pirms rezervācijas laika, tad 100% apmērā.

Ādas kopšana mājas apstākļos

Lai paildzinātu Spa procedūrās gūto efektu, turpiniet lietot ESPA kosmētiku arī mājas apstākļos. Spa darbinieki ieteiks Jums vispiemērotāko ķermeņa vai sejas kopšanas līnijas produktu, kuru var iegādāties ESPA Rīga.

Dāvanu kartes

Dāvanu kartes ir ideāla dāvana kādam īpašam cilvēkam. Iespējams iegādāties dāvanu karti uz jebkuru ESPA Rīga procedūru vai produktu. Par dāvanu kartēm naudu neatgriež un tās ir jāuzrāda pirms procedūras vai pirkuma.