Fitnesa studija

Fitnesa studija Rīgas centrā

ESPA Rīga Fitnesa studijā ir plašas iespējas uzlabot savu fizisko formu kā trenažieru zālē, tā individuālajos treniņos ar kādu no mūsu profesionālajiem fitnesa treneriem. Pēc treniņa varēsiet relaksēties Aktīvās atpūtas zonā ar saunām, pirtīm un baseiniem.

Sporta zāle ar jaunāko aprīkojumu

Mūsu sporta zāle ir aprīkota ar jaunākajiem Technogym trenažieriem - skrejceliņiem, Vario trenažieriem, Synchro un Step, kā arī Bike trenažieriem. Fitnesa studijā pieejami TRX trenažieri un viss nepieciešamais aprīkojums kvalitatīva treniņa izpildei - smaguma bumbas, kettlebell, hanteles un modernais Technogym Kinesis trenažieris, kurš ir aprīkots ar 3D kustībam un FullGravity tehnoloģiju.

Individuālie treniņi ar profesionālu treneri

Neatkarīgi no tā, vai trenējaties regulāri vai tikai plānojat uzsākt fiziskās aktivitātes, mūsu fitnesa treneri palīdzēs Jums uzlabot gan fizisko formu, gan veselības stāvokli, izstrādājot individuālu fitnesa treniņu programmu tieši Jums. Lai pieteiktos vai uzzinātu vairāk par individuālajiem fitnesa treniņiem vai veselīga uztura konsultācijām, lūdzam zvanīt pa tālruni +371 67715222 vai rakstīt uz spa@espariga.com.

Fitnesa studijas abonements

Pie mums ir iespējams arī iegādāties sporta zāles abonementu, kas sniedz neierobežotu fitnesa studijas, baseinu un pirts apmeklējumu, kā arī īpašas atlaides, akcijas un priekšrocības ESPA Rīga SPA kompleksā.

Informējam, ka ESPA Rīga neuzņemas atbildību par personām, kuras nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm SPA centra telpās.

* Īpaša cena ar aktīvu ESPA Rīga 3, 6 vai 12 mēnešu abonementu.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel viesiem piedāvājam apmeklēt Fitnesa studiju bez maksas. Šajā piedāvājumā nav iekļauts baseina un ģērbtuves apmeklējums. Nākot uz Fitnesa studiju, lūdzam ierasties atbilstošā sporta apģērbā.

Ilgums Cena
Fiziskās sagatavotības noteikšana 1 stunda 29 EUR
Individuālais fitnesa treniņš 1 stunda 29 EUR
Veselīga uztura konsultācija 1 stunda 29 EUR
Individuālais fitnesa treniņš ESPA Rīga abonementu īpašniekam* 1 stunda 19 EUR
Veselīga uztura konsultācija ESPA Rīga abonementu īpašniekam* 1 stunda 19 EUR
10x individuālie treniņi vai 10x Veselīga uztura konsultācijas 10 x 1 stunda 150 EUR

Papildus informācija pa tālruni + 371 67 715 222 vai e-pasta adresi spa@espariga.com.
Norēķini ar Visa, Mastercard vai Maestro maksājuma kartēm.

sekmīgi pievienota grozam