Ultimate LIFESTAGE procedūra sejai

Efektīva procedūra, kurā, izmantojot novatorisku kombināciju – ESPA sejas masāžas tehnikas un LIFESTAGE sērijas produktus, tiek sasniegts tūlītējs rezultāts un jau pēc pirmās procedūras tiek manāmi uzlabots sejas ādas tonis un tonuss. LIFESTAGE produktos izmantots visjaunākais atklājums ādas kopšanas jomā- dabīgās iekapsulēšanās metode, kā rezultātā desmit tīru un koncentrētu aktīvo vielu maisījums, pakāpeniski, nonāk dziļi epidermā un 8 stundu laikā tiek sasniegts vislabākais rezultāts. Maksimāls efekts tiek panākts procedūrā izmantojot īpašo Clarisonic sejas birstīti, 5 dažādas masāžas tehnikas, rozā kvarca kristālus un 2 dažādas sejas maskas. Šī unikālā procedūra lieliski piemērota nobriedušas sejas ādas atjaunošanai un redzamāko ādas novecošanās pazīmju novēršanai, jo palīdz būtiski samazināt rievas un grumbiņas ap acīm, lūpām un uz kakla, nostiprina sejas kontūru, izlīdzina sejas ādas struktūru un ādas krāsu.

Iegādāties

Iegādāties pakalpojumu to apmaksājot tiešsaistē.

Rezervēt procedūru

Pieteikt apmeklējuma laiku apmaksājot pakalpojumu uz vietas.

Pieteikt

Vienu stundu pirms procedūras sākuma Jums ir iespēja atpūsties ESPA Rīga Termālajā kompleksā ar saunām, tvaika pirtīm, plašām atpūtas telpām un vienīgo apsildāmo āra baseinu Rīgā.

Pēc procedūras Jūs varēsiet relaksēties mūsu Atpūtas telpā, baudot zāļu tējas un veselīgas uzkodas.

Iegādātās procedūras iespējams izmantot 12 mēnešu laikā.
Papildus informācija pa tālruni + 371 67 715 222 vai e-pasta adresi spa@espariga.com
Norēķini ar Visa, Mastercard vai Maestro maksājuma kartēm.

sekmīgi pievienota grozam

Iesakām papildināt procedūru ar...

Ķermeņa sāls-eļļas skrubis ( 25 min)

Procedūrā tiek izmantots jūras sāls un ēterisko eļļu skrubis, kas atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām un padara to maigu un elastīgu. Šī procedūra ir pieejama tikai kopā ar kādu no ESPA sejas vai ķermeņa kopšanas procedūrām sākot no 50min.

Parafīna aplikācijas kājām ( 25 min)

Procedūra piemērota kāju ādai. Tā dziļi baro, mīkstina un izlīdzina ādu, kā arī mazina noguruma sajūtu. Šī procedūra ir pieejama tikai kopā ar kādu no ESPA sejas vai ķermeņa kopšanas procedūrām sākot no 50 min.

Procedūra kājām un pēdām ( 25 min)

Šī speciāli izstrādātā masāža padarīs Jūsu kāju un pēdu ādu gludu un elastīgu. Procedūra īpaši piemērota, lai novērstu sausas ādas radīto diskomfortu, mazinātu kāju tūsku, stimulētu asinsriti un limfātisko sistēmu. Šī procedūra ir pieejama tikai kopā ar kādu no ESPA sejas vai ķermeņa kopšanas procedūrām sākot no 50 min.

Amphibia SpaWave (papildus) (1 stunda )

Papildiniet jebkuru Spa procedūru, lai izjustu dziļu relaksāciju, atjaunotu enerģiju un labsajūtu.