Aktīvās atpūtas zona būs slēgta no 6. līdz 19.jūnijam. Vairāk informācija šeit.

Sejas kopšanas procedūra ādas mirdzumam

Īpaši izstrādāta sejas kopšanas procedūra, kas piemērota visiem ādas tipiem un jebkurā vecumā. Procedūra sākas ar ādas attīrīšanu izmantojot ESPA unikālo Optimal Skin ProCleanser, pēc tam ādu apstrādā ar Clarisonic birstīti, kas dziļi attīra ādu un noņem ādas atmirušās šūnas. Procedūru turpina ar jauno ESPA Skin Radiance seruma uzklāšanu, kas efektīvi izlīdzina ādas toni, samazina pigmentāciju un uzlabo ādas elastību. Pēc tam seko sejas un dekoltē masāža un maskas uzklāšana. Procedūrā iekļauts – sejas ādas analīze, attīrīšana ar Clarasonic birstīti, viegla roku masāža un parafīna aplikācijas rokām. Acu zonas un sejas atjaunojoša masāža, galvas masāža. Procedūrā izmanto jaunos ESPA sejas kopšanas produktus TriSerum, ProSerum un jaunās Skin Radiance sērijas serumu, krēmu un masku.

Iegādāties

Iegādāties pakalpojumu to apmaksājot tiešsaistē.

Rezervēt procedūru

Pieteikt apmeklējuma laiku apmaksājot pakalpojumu uz vietas.

Pieteikt

Vienu stundu pirms procedūras sākuma Jums ir iespēja atpūsties ESPA Rīga Termālajā kompleksā ar saunām, tvaika pirtīm, plašām atpūtas telpām un vienīgo apsildāmo āra baseinu Rīgā.

Pēc procedūras Jūs varēsiet relaksēties mūsu Atpūtas telpā, baudot zāļu tējas un veselīgas uzkodas.

Iegādātās procedūras iespējams izmantot 12 mēnešu laikā.
Papildus informācija pa tālruni + 371 67 715 222 vai e-pasta adresi spa@espariga.com
Norēķini ar Visa, Mastercard vai Maestro maksājuma kartēm.

sekmīgi pievienota grozam

Iesakām papildināt procedūru ar...

Ķermeņa sāls-eļļas skrubis ( 25 min)

Procedūrā tiek izmantots jūras sāls un ēterisko eļļu skrubis, kas atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām un padara to maigu un elastīgu. Šī procedūra ir pieejama tikai kopā ar kādu no ESPA sejas vai ķermeņa kopšanas procedūrām sākot no 50min.

Procedūra kājām un pēdām ( 25 min)

Šī speciāli izstrādātā masāža padarīs Jūsu kāju un pēdu ādu gludu un elastīgu. Procedūra īpaši piemērota, lai novērstu sausas ādas radīto diskomfortu, mazinātu kāju tūsku, stimulētu asinsriti un limfātisko sistēmu. Šī procedūra ir pieejama tikai kopā ar kādu no ESPA sejas vai ķermeņa kopšanas procedūrām sākot no 50 min.

Amphibia SpaWave (papildus) (1 stunda )

Papildiniet jebkuru Spa procedūru, lai izjustu dziļu relaksāciju, atjaunotu enerģiju un labsajūtu.