Efektīva sejas procedūra ar ultraskaņu

Procedūra sākas ar ādas attīrīšanu, pēc tam ar UltraSonic Peeling aparātu maigi noņem ādas atmirušās šūnas, attīra poras un sagatavo ādu dziļākai produktu iedarbībai. Veicot sejas masāžu ar Ultrasonic Power aparātu, notiek šūnu mikromasāža, kas uzlabo reģenerācijas, vielmaiņas un limfodrenāžas procesus ādā. To papildina dziļa manuālā sejas un dekoltē masāža un inovatīvu ESPA produktu izmantošana. Tūlītēju efektu sniedz ESPA Tri-Active Instant trīskāršas iedarbības serums, kas izlīdzina ādas tekstūru, samazina krunciņas, atjauno ādas dabīgo mitruma līmeni, uzlabo elastību. Procedūrā izmanto īpaši lūpām radītu produktu – Nourishing Lip Treatment, kas lūpu ādu dziļi pabaro, mīkstina un piešķir tām skaistu mirdzumu. Procedūrā iekļauta – sejas ādas analīze, dziļa sejas ādas attīrīšana un masāža ar Ultrasonic aparātu, procedūra lūpām, acu zonas un sejas masāža, galvas, roku un plaukstu masāža.

Iegādāties procedūru

Iegādāties pakalpojumu to apmaksājot tiešsaistē.

Rezervēt procedūru

Pieteikt apmeklējuma laiku apmaksājot pakalpojumu uz vietas.

Pieteikt

Vienu stundu pirms procedūras sākuma Jums ir iespēja atpūsties ESPA Rīga Termālajā kompleksā ar saunām, tvaika pirtīm, plašām atpūtas telpām un vienīgo apsildāmo āra baseinu Rīgā.

Pēc procedūras Jūs varēsiet relaksēties mūsu Atpūtas telpā, baudot zāļu tējas un veselīgas uzkodas.

Iegādātās procedūras iespējams izmantot 12 mēnešu laikā.
Papildus informācija pa tālruni +371 67 715 222 vai e-pasta adresi spa@espariga.com
Norēķini ar Visa, Mastercard vai Maestro maksājuma kartēm.

sekmīgi pievienota grozam

Iesakām papildināt procedūru ar...

Ķermeņa sāls-eļļas skrubis ( 25 min)

Procedūrā tiek izmantots jūras sāls un ēterisko eļļu skrubis, kas atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām un padara to maigu un elastīgu. Procedūru ieteicams veikt kopā ar aromterapijas masāžu.

Parafīna aplikācijas rokām vai kājām ( 25 min)

Procedūra piemērota rokām un kājām. Tā dziļi baro, mīkstina un izlīdzina ādu, kā arī mazina noguruma sajūtu.

Procedūra kājām un pēdām ( 25 min)

Šī speciāli izstrādātā masāža padarīs Jūsu kāju un pēdu ādu gludu un elastīgu. Procedūra īpaši piemērota, lai novērstu sausas ādas radīto diskomfortu, mazinātu kāju tūsku, stimulētu asinsriti un limfātisko sistēmu.

Amphibia SpaWave (papildus) (1 stunda )

Papildiniet jebkuru Spa procedūru, lai izjustu dziļu relaksāciju, atjaunotu enerģiju un labsajūtu.