Ķermeņa procedūra "Baltija"

Īpaša ķermeņa procedūra, kas apvieno toksīnu izvadošu masku un īpaši izstrādātu masāžas tehniku. Procedūras sākumā ķermeni apstrādā ar dabīgu Meksikas kaktusa birstīti, kas uzlabo asinsriti un mikrocirkulāciju. Izmantojot gan ledus aukstus, gan siltus cimdiņus, ādu apstrādā ar sāls un eļļas skrubi, kas attīra ādu no atmirušajām šūnām un uzlabo ādas tonusu. Tam seko ķermeņa ietīšana ar alģu masku, kuras laikā tiek veikta relaksējoša galvas masāža. Lai izvadītu no organisma toksīnus un uzlabotu ādas tonusu, procedūras nobeigumā veic vieglu limfodrenāžu un stimulējošu masāžu.

Lai panāktu acīmredzamu procedūras efektu, ieteicams veikt procedūru kursu.

Iegādāties

Iegādāties pakalpojumu to apmaksājot tiešsaistē.

Rezervācijas pieprasījums

Pieteikt apmeklējuma laiku apmaksājot pakalpojumu uz vietas.

Pieteikt

Vienu stundu pirms procedūras sākuma Jums ir iespēja atpūsties ESPA Rīga Termālajā kompleksā ar saunām, tvaika pirtīm, plašām atpūtas telpām un vienīgo apsildāmo āra baseinu Rīgā.

Pēc procedūras Jūs varēsiet relaksēties mūsu Atpūtas telpā, baudot zāļu tējas un veselīgas uzkodas.

Iegādātās procedūras iespējams izmantot 12 mēnešu laikā.
Papildus informācija pa tālruni + 371 67 715 222 vai e-pasta adresi spa@espariga.com
Norēķini ar Visa, Mastercard vai Maestro maksājuma kartēm.

sekmīgi pievienota grozam

Iesakām papildināt procedūru ar...

Tonizējoša procedūra ādai ap acīm ( 25 min)

Ideāla procedūra, lai novērstu pirmās novecošanas pazīmes ādai ap acīm. Efektīva, mitrinoša un tonizējoša procedūra, kas mazinās krunciņas un tumšos lokus ap acīm, kā arī novērsīs muskuļu saspringumu. Šī īpaši acu zonai izstrādātā procedūra ir piemērota tiem, kuri ilgstoši strādā pie datora. Šī procedūra ir pieejama tikai kopā ar kādu no ESPA sejas vai ķermeņa kopšanas procedūrām sākot no 50 min.

Parafīna aplikācijas kājām ( 25 min)

Procedūra piemērota kāju ādai. Tā dziļi baro, mīkstina un izlīdzina ādu, kā arī mazina noguruma sajūtu. Šī procedūra ir pieejama tikai kopā ar kādu no ESPA sejas vai ķermeņa kopšanas procedūrām sākot no 50 min.

Amphibia SpaWave (papildus) (1 stunda )

Papildiniet jebkuru Spa procedūru, lai izjustu dziļu relaksāciju, atjaunotu enerģiju un labsajūtu.