Spa centrs atsāks savu darbību no 10.jūnija. Vairāk informācija šeit.

Jaunie ESPA kosmētikas komplekti pieejami ESPA Rīga

Jaunumi

Pavasaris sācies ar priecīgiem jaunumiem visiem ESPA kopjošās kosmētikas cienītājiem. Tagad ESPA Rīga būs nopērkami arī jaunie dubultās iedarbības kosmētikas komplekti, kas ne tikai sniedz izcilu efektu, bet arī ietaupa kosmētikai atvēlētos līdzekļus:

ESPA Naturally Bright Skincare DUO (85 EUR) – sastāv no diviem produktiem Refining Skin Polish - lieliskas tekstūras ādu atjaunošs sejas krēms, un Optimal Skin ProMoisturiser – bagātīgs mitrinātājs, lietošanai pēc sejas attīrīšanas. Katrs 55ml iepakojumā. Komplektā ir arī divi 100% kokvilnas dvielīši sejas kopšanai mājas apstākļos.

ESPA Naturally Optimal DUO (99 EUR) – sastāv no diviem produktiem Optimal Skin ProCleanser 100ml iepakojumā, un Optimal Skin ProSerum 30ml iepakojumā. Optimal Skin ProCleanser apvieno trīs sejas kopšanas produktus vienā: attīrīšanas līdzekli, pīlingu un sejas masku acīmredzami mirdzošai ādai. Savukārt, Optimal Skin ProSerum ir intensīvs mitrinātājs, ādas labsajūtai un mirdzumam. Komplektā ir arī divi 100% kokvilnas dvielīši sejas kopšanai mājas apstākļos.

ESPA Naturally Radiant DUO (99 EUR) – 35ml Skin Radiance Mask, maska sejas mirdzumam un 25ml Skin Radiance Intensive Serum, intensīvais serums sejas mirdzumam. Komplektā ir arī divi 100% kokvilnas dvielīši sejas kopšanai mājas apstākļos.