Sagaidi rudeni ar ESPA Rīga sildošajām procedūrām

Jaunumi

Pretstatā krāsainajai un košajai vasarai, rudens ir skaists gadalaiks savā piezemētībā un aicinājumā uz pārdomām. Dabā vērojam pārmaiņas krāsu gammā, gaisā smaržo krītošās lapas, rīti jau pārsteidz ar spirdzinošu vēsumu. Eiropas ziemeļu daļā dabas brīnumainās pārvērtības mainoties gadalaikiem atspoguļojas arī cilvēku sajūtās un ieradumos. Mēs meklējam biezākas segas, lielākas tējas krūzes un vairāk laika izvēlamies pavadīt omulīgās un siltās telpās. Bieži tieši rudens ir īstais laiks pievērsties sevis palutināšanai un atvēlēt laiku sava ķermeņa un prāta atjaunošanai.

ESPA Rīga šoruden aicina Jūs izbaudīt sildošas, nomierinošas un atslābinošas procedūras, kas radīs ilgstošu labsajūtu un ļaus jūsu ķermenim atjaunot spēku un enerģiju. Viena no ESPA Rīga rudens sezonas pieprasītākajām procedūrām ir Mindfulness rituāls – ķermeni un prāta atslābinoša, dziļi relaksējoša procedūra divu stundu garumā, kuras laikā tiek pielietotas dažādas masāžas tehnikas, kā arī elpošanas un vizualizācijas meditācija, kas ļauj ķermenim un prātam nonākt apzinātības (mindfulness ) stāvoklī.

Īpašu labsajūtu rudens drēgnākajās dienās sniegs ESPA Rīga unikālā procedūra – Čakru līdzsvarošana ar dzintara kristāliem. Procedūra ir divu stundu neaizmirstama pieredze, kas līdzsvaro ķermeni un prātu, tās laikā tiek atbrīvotas trīs čakras (enerģijas centri) – pamata, sakrālā un saules pinums. Austrumu kultūrā čakras ir cieši saistītas ar ķermeni, ja tās ir atvērtas cilvēks jūtas laimīgs, harmonisks, stabils un piepildīts. Savukārt, dzintaram šajā procedūrā ir īpaša nozīme. Dzintara eļļa un vērtīgā dzintara skābe sāk izdalīties, karsējot dzintaru 300 grādu lielā temperatūrā, un šie divi elementi jau izsenis tiek izmantoti sejas un ķermeņa kopšanā. Dzintaram piemīt dziednieciskas un antibaketriālas īpašības, un Čakru līdzsvarošanas procedūrā dzintars tiek izmantots skrubja veidā. Spa speciālists šajā procedūrā strādā arī ar neapstrādātā dzintara akmeņiem, individuāli piemeklētām ēteriskajām eļļām un karstajiem vulkāniskā bazalta akmeņiem. Pēc procedūras uzlabojas pašsajūta, parādās enerģijas pieplūdums, mazinās bailes, nemiers un saspringums.

ESPA Rīga spa speciālisti iesaka rudenī izbaudīt arī citas sildošas procedūras, kurās tiek izmantotas siltas masāžas eļļas, karstie akmeņi vai Lava Shell gliemežvāki. Šīs procedūras sniegs rudenī tik nepieciešamo siltuma un miera sajūtu. Pirms katras procedūras ESPA Rīga viesi var relaksēties termālajā kompleksā, atvērtajā āra baseinā un īpašās relaksācijas istabās, līdz ar to gūstot mierpilnu mirkli steidzīgajā ikdienā, ko atvēlēt tikai sev, savām pārdomām, dziļai un ilgstošai ķermeņa relaksācijai un labsajūtai.