ESPA Rīga aicina 2020. gadā atvēlēt vairāk laika savai labsajūtai

Jaunumi

Janvāra mēnesis mūsu sajūtās ir daudzsološs, enerģisks, jaunu izaicinājumu un piedzīvojumu gaidu piepildīts. Tomēr nevar noliegt, ka tieši šajā mēnesī visbiežāk jūtam arī pēcsvētku nogurumu, ir grūtāk koncentrēties darbam, gada nogales pienākumi un svinību organizēšana ir paņēmusi daudz enerģijas un spēka. Šo pārdomu un sajūtu kokteilī ir vērts nedaudz atkāpties no jaunā gada plānošanas un dziļāk ieskatīties sevī – tikai pārdomājot un sakārtojot savu iekšējo pasauli, ir iespējams pilnvērtīgi doties jaunā gada piedzīvojumos un negācijas atstāt vecajā gadā.

Spa apmeklējums ir lieliska iespēja mierpilnā, relaksējošā gaisotnē atpūtināt savu prātu un ķermeni, un atjaunot tik nepieciešamo enerģiju jaunam sākumam. Dažreiz nepieciešamas tikai pāris stundas pilnvērtīgas atpūtas, lai atgūtu spēkus un sakārtotu domas – tieši tam domāti Dienas Spa piedāvājumi, kurus izbaudīt jebkurā sev izdevīgā laikā. Dienas Spa ietver aptuveni četru stundu Spa pieredzi termālajā kompleksā ar apsildāmo āra baseinu, sejas un ķermeņa SPA procedūras, atpūtu relaksācijas telpā pēc procedūras un vieglas pusdienas Spa Café.

Lieliska iespēja pilnvērtīgai relaksācijai ir Dienas Spa piedāvājumi “Ceļojums Spa pasaulē” un “Neaizmirstams piedzīvojums” – rūpīgi veidoti, lai sniegtu neaizmirstamu relaksācijas pieredzi, par ko rūpējas ESPA Rīga augsti kvalificētie Spa speciālisti. Katrā no šiem piedāvājumiem ietvertas ESPA procedūras un masāžas ķermenim, matiem un sejai, kā arī vieglas un izmeklētas pusdienas Spa Café. Visās procedūrās tiek izmantota tikai augstvērtīgā un skaistumkopšanas profesionāļu novērtētā ESPA kosmētika – piemēram, skrubji, ēteriskās eļļas, masāžas eļļas, matu un sejas maskas. Procedūras šajos Dienas Spa piedāvājumos ilgst aptuveni divas stundas.

Ja savai labsajūtai varat atvēlēt mazāk par četrām stundām, iesakām izvēlēties Dienas Spa piedāvājumu “Atpūtas mirklis”, kurā kopējais procedūru ilgums ir 75 minūtes. Arī šajā piedāvājumā ir iekļauta atpūta Termālajā kompleksā pirms procedūrām un pusdienas Spa Café.

ESPA Rīga savos Dienas Spa piedāvājumos padomājusi arī par romantisku atpūtu – mīļotajam vīrietim iespējams uzdāvināt relaksējošu un enerģiju atjaunojošu procedūru kompleksu “Pasaule vīrietim”, savukārt, pāriem iespējams apmeklēt “Romantisko Dienas Spa” – visas procedūras pēc pāra izvēles tiek veiktas vienlaicīgi divvietīgā procedūru telpā vai katram atsevišķi, un piedāvājumā iekļauta arī glāze dzirkstošā vīna un šokolādes fondants. “Romantiskais Dienas Spa” ir ļoti populāra izvēle, iegādājoties kāzu dāvanas jaunajam pārim, vedējiem, kāzu jubilejās vai citos nozīmīgos mīlestības svētkos. Bieži vīrieši izvēlas savām mīļotajām uzdāvināt atpūtas un procedūru kompleksu Dienas Spa piedāvājums “Mirdzums”, kas ietver sejas procedūru, galvas un roku masāžu, un matu griešanu un veidošanu frizieru salonā PRIOR, kas atrodas turpat blakus ESPA Rīga.

ESPA Rīga novēl piepildītu un aizraujošu Jauno 2020. gadu, un aicina šajā gadā ļauties sevis lutināšanai un dāvināt neaizmirstamu atpūtu saviem mīļajiem.