Dāvini SPA atpūtu un laimē brīvdienas Tallinā

Jaunumi

Dāvanu izvēle saviem mīļajiem pirmssvētku laikā saistās ar patīkamu satraukumu un vēlēšanos iepriecināt, pārsteigt, likt aizrauties elpai. ESPA Rīga dāvanu karte ļaus piepildīt ikviena dziļāko vēlēšanos pēc mirkļa tikai sev, sava ķermeņa atjaunošanai un patiesai relaksācijai. ESPA Rīga dāvanu karte ļaus Ziemassvētku rītā iemirdzēties acīm!

Izvēloties saviem mīļajiem Ziemassvētku dāvanā ESPA Rīga dāvanu karti, Jums ir lieliska iespēja laimēt brīnišķīgu nedēļas nogali Tallinā - komfortabls lidojums, skaista un moderna viesnīca pašā Tallinas centrā – viss nepieciešamais nesteidzīgai atpūtai.

No 11.- 31. decembrim iegādājoties dāvanu kartes mājas lapā, Jums ir iespēja reģistrēties loterijai, kuras galvenā balva ir AirBaltic dāvanu karte 150 Eur vērtībā un atpūta viesnīcas Radisson Blu Hotel Olümpia Tallinn lieliskajā superior klases numurā ar brokastīm. Vairāk par loterijas noteikumiem šeit. Loterijas atļaujas numurs 6018. Ja nevēlaties piedalīties loterijā, lūdzu, uzrakstiet to komentāru sadaļā veicot maksājumu.

Iegādājies dāvanu kartes šeit.

Papildus informācijai lūdzu sazinieties ar SPA recepciju zvanot +371 67 715 222 vai rakstot spa@espariga.com