Par ESPA

SPA komplekss atrodas pašā Rīgas sirdī, pazīstamā latviešu arhitekta Konstantīna Pēkšēna 19.gadsimta beigās veidotā jūgendstila ēkā, kas ietilpst "Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel" kompleksā. Interjera dizains izceļas ar oriģinalitāti, apvienojot mūsdienīgu apdari un senās ēkas īpatnības. Centrālie ESPA Rīga ēkas elementi ir spirālveida kāpnes, kas klātas ar melnu kristālu un zelta mozaīkas apdari, kā arī skaistā, slavenās dizaineres Evas Menzes (Eva Menz) veidotā lustra ar kristāla pērlītēm.

ESPA Rīga ir moderns pieczvaigžņu SPA komplekss ar izsmalcinātu interjeru, kas izvietots sešos stāvos un unikāli pielāgots, lai sniegtu patiesi holistisku un brīnišķīgu relaksāciju katram SPA viesim un klientam.

Savu ceļojumu SPA pasaulē viesi un klienti sāk ar attīrīšanās un enerģiju sniedzošiem rituāliem ūdeņos un pirtīs. Plašās ģērbtuves, privātās atpūtas zonas un elegantās procedūru telpas ieturētas vienotā stilā, lai SPA viesi un klienti izbaudītu mierīgu un pilnvērtīgu atpūtu.

ESPA Rīga atrašanās vieta un arhitektoniskais vēstījums apvienots ar dziednieciskām un relaksējošām procedūrām, lai sniegtu neaizmirstamu pieredzi visiem SPA viesiem, nodrošinātu labsajūtu un izsmalcinātu relaksāciju.

ESPA International

ESPA ir viena no pasaulē vadošajām kompānijām SPA jomā, piedāvājot klientiem plašu dabīgo produktu klāstu un novatoriskas, efektīvas procedūras. ESPA procedūras ir veidotas, apvienojot aromterapiju, talasoterapiju un fitoterapiju ar labākajām senajām un modernajām dziedniecības un relaksācijas tehnikām no visas pasaules.

ESPA nav raksturīga atsevišķa iezīme, bet gan daudzu iezīmju kopums. ESPA filozofija ir balstīta uz pārliecību, ka ir jāizmanto labākās seno un mūsdienu procedūru tradīcijas, lietojot augstākās kvalitātes kosmētikas līdzekļus un jaunumus ādas kopšanas nozarē. Izmantojot šos elementus, ESPA filozofija ir vērsta uz klienta dzīvesveida pilnveidošanu un uzlabošanu.

ESPA darbinieki uzskata, ka ir būtiski piedāvāt patiešām iedarbīgus kosmētikas līdzekļus un procedūras.

Lai uzzinātu plašāku informāciju par ESPA International, lūdzu, apmeklējiet mājas lapu www.espaskincare.com

Lejupielādēt ESPA Rīga brošūru.